Międzynarodowe Dni Wina

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w XIIIMiędzynarodowych Dniach Wina w Jaśle w dniach 25 - 26 sierpnia 2018.

Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle co roku przyciągają tysiące miłośników wina. Jest to jedna z największych i najstarszych w naszym kraju imprez dedykowanych winu. Tradycyjnie Dni Wina obejmują dwudniową prezentację winiarską na jasielskim Rynku, której towarzyszyć będą warsztaty degustacyjne i degustacje komentowane, konkursy, koncerty oraz jarmark produktów regionalnych i rękodzieła. Bezpośrednio przed Dniami Wina odbędzie się V Konkurs Polskich Win.

Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle są wielkim winiarskim świętem, spotkaniem winiarzy, importerów i innych przedstawicieli branży z konsumentami i miłośnikami wina. Dokładamy starań aby było ono atrkcyjne zarówno dla wystawców jak i dla gości,  tak byśmy wszyscy mogli z wielką przyjemnością wspólnie świętować.

Impreza jak co roku będzie miała charakter otwarty – bez biletów wstępu.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem oraz warunkami uczestnictwa i do szybkiego zgłaszania chęci uczestnictwa, gdyż dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc wystawienniczych.

Organizatorem XIII MDW jest Miasto Jasło, Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy i Jasielski Dom Kultury.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie:

https://www.facebook.com/podkarpackie.przestrzen.otwarta/?hc_ref=ARQH5ivuBXUZ8DAZTa5OC0_dRVSdKYZWK7ucHwuJXJyhvy7BRgwGyEreiHNJmXUhQhs&__tn__=kC-R