Zaproszenie i formularz zgłoszeniowy dla wystawców MDW 2022

Drodzy Wystawcy!

W imieniu wszystkich Organizatorów, zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w

XVI Międzynarodowych Dniach Wina w Jaśle, w dniach 27 - 28 sierpnia 2022 roku.

Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle co rok przyciągają na Podkarpacie ogromną rzeszę entuzjastów wina z całego kraju. Jest to jedna z największych i najstarszych imprez z polskim winem w roli głównej. To święto, które na dobre wpisało się w kalendarz winiarzy, importerów i innych przedstawicieli branży, którzy na jasielskim rynku spotykają się z konsumentami i miłośnikami wina. Cieszymy się, że możemy tworzyć to wydarzenie razem z Państwem. To właśnie Wy – wystawcy, jesteście jego najważniejszą częścią.

Na tegoroczną edycję imprezy składać się będą: IX Konkurs Win Polskich, Dzień Otwartych Winnic, przejazd Koleją Winne Klimaty z Krakowa do Jasła, Warsztaty Degustacyjne oraz dwudniowa prezentacja winiarska na jasielskim rynku.
Jak co roku dołożymy wszelkich starań, żeby Dni Wina były imprezą na najwyższym poziomie. Atrakcyjną zarówno dla wystawców jak i dla gości, tak byśmy wszyscy mogli wspólnie, radośnie świętować.

Tegoroczne Dni Wina tak jak wszystkie poprzednie edycje będą miały charakter otwarty – bez biletów wstępu.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem oraz warunkami uczestnictwa, zachęcając jednocześnie do szybkiego zgłoszenia, ponieważ dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/hWm899iHfugQLd4R6.