Jasło i okolice - e-przewodnik enoturystyczny.

Mamy dla Was zaproszenie jakiego jeszcze nie widzieliście – ciekawy i praktyczny e-przewodnik enoturystyczny po Jaśle i okolicy, przygotowany przez Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy Vinum pro Cultura we współpracy z EnoPortalem. W przewodniku znajdziecie wszystko czego może potrzebować enoturysta: mapy, opisy winnic, charakterystykę regionu, praktyczne wskazówki i gotowe pomysły na wycieczki. Nasz e-przewodnik to multimedialny PDF, w którym znajdziecie wszystkie, niezbędne informacje przedstawione w prosty i przystępny sposób. Przewodnik zawiera wiele odnośników wzbogacających zawarte w nim treści i ułatwiających jego użytkowanie. To nowoczesne opracowanie idealne dla tych, którzy kochają wino i podróże.

Mamy nadzieję, że takie zaproszenie nie tylko przekona Was o tym, że warto do nas przyjechać, ale również będzie pomocne w czasie eno-wycieczek.

 

W przewodniku znajdziecie między innymi:

- multimedialne mapy

- opisy wszystkich winnic w regionie

- propozycje gotowych tras enoturystycznych

- charakterystykę regionu

- porady i wskazówki

- niezbędnik enoturystyczny.

 

Do zobaczenia w Jaśle!

 

Multimedialny e-przewodnik enoturystyczny Jasło i okolice został przygotowany przez Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy Vinum pro Cultura, w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu turystyki i krajoznawstwa, współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Jasła.

Przewodnik został opracowany przez EnoPortal.pl, zawiera propozycje tras enoturystycznych przygotowane przez Winnicomanię i BikeTrip.

 

Poniższy plik należy otwierać w aplikacji Adobe Acrobat reader  lub innej, która obsługuje format PDF. Do poprawnego działania wszystkich, zawartych w e-przewodniku odnośników niezbędne jest połączenie z Internetem.